Nieczynne z powodu że zamknięte. | Nie działa mi dekoder telewizji ...

Temat: prosze o pomoc nie wiem co mam robic...
Dot.: prosze o pomoc nie wiem co mam robic...   Być może chłopak będzie na początku niemile zaskoczony, dlatego postaraj sie wyjasnic mu jak najbardziej fachowo, jak wyglądaja ataki, jak wygląda Twoje leczenie i na ile normalne życie mozna prowadzić z padaczką. Czego powinnas unikać, a na co możesz sobie spokojnie pozwolic. Tak, aby rozumiał, że mozna prowadzić normalne życie z padaczką, trzeba tylko pamiętać o pewnych ograniczeniach.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=322933Temat: padaczka
Nie wiem czy istnieją "dobrzy weci" w przypadku padaczki.Jest to wyjątkowo trudna i paskudna choroba i znam ogrom psów,które na nią poległy u różnych lekarzy.Wszystko zależy od podłoża tej padaczki,od częstotliwości ataków,od reakcji organizmu na leki itd Psy moga sobie długo żyć z padaczką,niestety są takie przypadki jak mojej ukochanej Weguni kiedy ataki narastały na sile i przechodziły w stany padaczkowe... SaJo ciekawe to co piszesz na temat badania płynu mózgowo-rdzeniowego ,nic o tym nie słyszałam,ale im więcej sposobów szukania przyczyny padaczki tym bezpieczniej,tym więcej szansy. Traume padaczki będę nosić do końca życia jak i śmierć mojego największego przyjaciela,nie mogę się...
Źródło: dogomania.pl/showthread.php?t=30208


Temat: aligator olsztyn w holu marketu REAL - ODRADZAM !
...podlegają zwrotowi- jestem ZA! uważam, że jak kupuje się zwierzę to trzeba liczyć się z tym, że może chorować i mimo wszystko trzeba je kochać i się nimi opiekować. Mi padaczka nie jest obca- mój piesek miał padaczkę od 6 roku życia i dożyła pięknej starości (miała 15 lat- niestety trzeba było ją uspać ze względu na uszkodzenie mózgu- ataki miała już kilka razy dziennie...). Pamiętam pierwszy atak- to był dla nas szok! ale nauczyliśmy się żyć z padaczką i tak naprawdę uciążliwa zaczęła być dopiero na końcu kiedy psinę trzeba było podtrzymywać przy chodzeniu i podnosić jak się przewracała, ale nikt nie robił z tego problemu bo wiadomo- każdy kiedyś będzie stary i będzie wymagał opieki... Myślę, że twój króliczek też będzie miał długie i szczęśliwe życie- pamiętaj- padaczka to nie wyrok!
Źródło: koszatniczka.org/viewtopic.php?t=15023